پرینتر برگزیده جشنواره خوارزمی

برگزیده بیست و ششمین جشنواره خوارزمی

پرینتر سه بعدی پدیدا رتبه سوم طرح های توسعه ای

گروه تحقیقاتی شرکت ماشین های هوشمند هزاره سوم در سال ۱۳۹۱ در بیست و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی موفق به کسب رتبه سوم طرح های توسعه ای شد. 

 

info@ sm3m.com

۰۲۱-۲۲۲۵۹۹۰۸-۹


 

شرکت کنندگان جشنواره

بیست و ششمین جشنواره بین‌ المللی خوارزمی با هزار و ۶۲۵ طرح در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی گشایش یافت. ۱۲۷ طرح از ۴۰ کشور خارجی در این دوره شرکت دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از واحد مرکزی خبر، در این دوره از جشنواره، از صاحبان ۳۴ اثر برگزیده داخلی و خارجی نیز قدردانی شد.

هزار و ۶۲۵ طرح در این دوره به دبیرخانه جشنواره بین المللی خوارزمی ارسال شده که از میان طرح‌های ارسالی ۱۲۷ طرح از ۴۰ کشور خارجی است. ییست و هفت طرح نیز از طرح‌های ارسالی پژوهشگران، استادان و دانشجویان داخلی انتخاب شده و مجموع طرح‌های ارسالی به دبیرخانه نشان‌دهنده استقبال روزافزون در هر دوره از جشنواره است.

به گفته مسئولان برگزاری جشنواره، ۱۶سازمان و نهاد بین المللی و ۱۳ نهاد و سازمان داخلی از جشنواره بین المللی خوارزمی حمایت می کنند و از ۱۶۲۵ طرح پذیرفته شده در دبیرخانه این جشنواره که ۱۲۷ طرح آن از ۴۰ کشور ارسال شده بود ، ۳۴ طرح یعنی ‌نزدیک به ۲ درصد طرح های رسیده ، به عنوان برترین طرح ها انتخاب شد .

 پرینتر سه بعدی برگزیده جشنواره خوارزمی

در مراسم روز پایانی و تقدیر از طرح های برگزیده جشنواره در تاریخ هفدهم بهمن ۱۳۹۱ در محل سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، طرح پرینتر سه بعدی به عنوان طرح برگزیده انتخاب و قدردانی شد.شرکت ماشینهای هوشمند هزاره سوم (چاپگرهای سه بعدی ایران) به عنوان برگزیده بیست و ششمین جشواره خوارزمی انتخاب شد و لوح افتخار را از ریاست محترم جمهور دریافت کرد.

تقدیرنامه ریاست جمهوری