معرفی ماشین های هوشمند هزاره سوم

معرفی شرکت

 پیشرو در پرینت سه بعدی در ایران

گروه تحقیقاتی شرکت ماشین های هوشمند هزاره سوم (چاپگرهای سه بعدی ایران) از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه مدل سازی سه بعدی آغاز کرد و با اتکاء به پژوهشگران ایرانی تحقیقات گسترده ای در رابطه با روش های نوین مدل سازی سریع، پرینت سه بعدی انجام گرفت.سرانجام نتیجه این تحقیقات در قالب طرح اولین پرینتر سه بعدی ایران در سال 1391 در بیست و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی به عنوان طرح برگزیده انتخاب شد.

 

تماس با ما پرینتر سه بعدی پدیدا


  مشارکت با گروه مالی پاسارگاد

بعد از استقبال زیاد مجامع علمی کشور از این طرح، تصمیم بر آن شد که اولین پرینتر سه بعدی ساخت ایران به صورت انبوه تولید و با قیمتی مناسب در اختیار استفاده کنندگان در عرصه صنعت قرار گیرد. در سال 1393 با مشارکت گروه مالی پاسارگاد خط تولید انبوه اولین پرینتر سه بعدی ساخت ایران با نام پدیدا Padida راه اندازی شد و مجموعه جدید تحت عنوان "شرکت ماشینهای هوشمند هزاره سوم" در حال توسعه روز به روز فعالیت خود می باشد.

اهداف مجموعه ماشین های هوشمند

این مجموعه همواره بر این باور است که با بکارگیری و بومی سازی فناوری های جدید هزاره سوم می تواند همگام با تکنولوژی روز دنیا برای دستیابی به اهداف این مرز و بوم با سرعت بیشتری حرکت کرد و در این مسیر شرکت ماشین های هوشمند هزاره سوم از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.به یاری خداوند و تلاش پژوهشگران ایرانی شرکت ماشینهای هوشمند هزاره سوم می تواند به طور کلی نیاز صنایع کشور را در زمینه مدل سازی سریع "Rapid Prototyping"  در به کار گیری پرینتر سه بعدی به صورت کامل مرتفع کند.

 افتخارات شرکت

 

برگزیده جشنواره بین المللی خوارزمی

برگزیده جشنواره بین المللی خوارزمی

چاپگر سه بعدی ایران از بین هزار و 625 طرح ارسالی به دبیرخانه جشنواره جزء 34 طرح برگزیده انتخاب شد و تقدیر شد. 127 طرح نیز از 40 کشور خارجی در این دوره حضور داشتند. بیست و ششمین جشنواره خوارزمی در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی در تاریخ 17 بهمن ماه سال 91 برگزار شد. همچنین چاپگر سه بعدی پدیدا از زییس جمهور تقدیر نامه دریاقت کرد.

جزئیات بیشتر

دریافت گواهینامه ایسیسکو

دریافت گواهینامه ایسیسکو

چاپگر سه بعدی ایران در تاریخ 5 فوریه 2013 از سازمان جهانی علمی و فرهنگی اسلامی موسوم به ایسیسکو تقدیر نامه دریافت کرد. سازمان ایسیسکو متشکل شده از کشورهای کنفرانس اسلامی است که در سال 1379 و در جهت تقویت همکاری های علمی و فرهنگی بین کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی تشکیل شد.

جزئیات بیشتر

 

مدیران شرکت

 

 • سعید علیخانی
 • نیما محسنی
 • شاهین جوانمردی
 • حمید علیخانی
 • سعید علیخانی

  سعید علیخانی

  سعیدرضا علیخانی مدیرعامل شرکت ماشین های هوشمند هزاره سوم در سال 1356 در تهران متولد شد کارشناسی مهندسی کامپیوتر خود را در سال 1379 دریافت کرده و در سال 1374 فعالیت خود را با شرکت رایان افزار نور به عنوان رئیس هیئت مدیره آغاز کرده است.

  بیشتر

 • نیما محسنی

  نیما محسنی

  دکتر محسنی در سال 1360 متولد و دارای مدرک دکترای مدیریت از دانشگاه بوردوی فرانسه می باشد.صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغات نگاه خلاق، کارآفرین در حوزه کسب و کارهای اینترنتی،

  بیشتر

 • شاهین جوانمردی

  شاهین جوانمردی

  قای شاهین جوانمردی نائیب رئیس هیئت مدیره شرکت ماشین های هوشمند هزاره سوم در سال 1355 متولد و تحصیلات کارشناسی خود را در دانشگاه تهران در رشته مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد را سال 1382 در رشته آئرودینامیک از دانشگاه علم و صنعت دریافت نمود.

  بیشتر

 • حمید علیخانی

  حمید علیخانی

  حمید علیخانی عضو هیئت مدیره و مدیر تولید شرکت ماشین های هوشمند هزاره سوم و تولید اولین چاپگر سه بعدی در ایران است. و بیش از ده سال سابقه تولید انیمیشن به صورت حرفه ای را دارد.

  بیشتر

 

خوارزمی معتبرترین جشنواره علمی در خاورمیانه است که هر ساله در ایران برگزار می شود.  چاپگر سه بعدی پدیدا در جشنواره بیست و ششم به عنوان طرح برگزیده انتخاب شد.