Our Services

پرینتر سه بعدی و صنایع دفاعیصنایع دفاعی

پرینتر سه بعدی به شما در مواقع بحرانی کمک می کند

زمانی که تغییر دادن تجهیزات برای هدف های نظامی حیاتی است و زمان شما تنگ است، پرینتر سه بعدی به دولت ها، نظامیان و تولید کننده های صنایع دفاعی این آزادی را می دهد که یک قطعه را جداگانه تولید کنند و با صرف زمان کمتر، ابزار های سطح پایین، پیچیده و نمونه های دقیق بسازند.

 

info@ sm3m.com ۰۲۱-۲۲۲۵۹۹۰۸-۹


برای ساخت نمونه های با جزئیات بالا با سطح صاف، هم چنین برای ساخت نمونه های محکم که در برابر ضربات سخت و واکنش های شیمیایی و درجه حرارت بالا مقاوم باشد، ماشین های هوشمند پرینتر سه بعدی پدیدا و تکنولوژی FDM را به شما معرفی می کند که بتواند با مواد اولیه ترمو پلاستیک نمونه های کاربردی و نهایی بسازد.

بیشتر بدانید:

نمونه سازی بدون اتلاف وقت

نمونه سازی بدون اتلاف وقت

با پرینتر سه بعدی این امکان به طراحان و مهندسان داده می شود تا به سرعت با ترموپلاستیک های واقعی نمونه های کاربردی با قطعات قابل حرکت بسازند و در صورت تأیید مافوق آن را به محصول نهایی تبدیل کنند. این در شرایطی که زمان بسیار تنگ است و یا هزینه ها مدنظر است در مقایسه با دیگر شیوه های تولید بسیار کمک می کند.
آزمایش عملکرد قطعات پرینت شده

آزمایش عملکرد قطعات پرینت شده

نمونه سازی سریع یعنی تولید بیشتر و این بدان معنی است که موقعیت بیشتری داریم تا ببینیم کدام قطعه بیشتر برای ما کاربردی است و یا کدام قطعه به اندازه ای که انتظار داریم کار نمی کند. نمونه سازی سریع به مهندسان کمک می کند قبل از اینکه هزینه های زیاد بازطراحی و تولید مجدد به خود تحمیل کنند، ارزان و آزاد باز طراحی و پرینت کنند و ریسک کار نکردن قطعات نهایی را به صفر نزدیک کنند.
طراحی ماکت ها به اندازه های واقعی

طراحی ماکت ها به اندازه های واقعی

پرینت سه بعدی این قدرت را دارد که سریع نمونه هایی تولید کند که دقیقا مانند نمونه واقعی هستند از نظر اندازه و عملکرد. پس مهندسان سریع می توانند خلل های به وجود آمده بین فایل های سه بعدی دیجیتالی در کامپیوتر و نمونه واقعی را مشاهده کنند و قبل از تولید نهایی آن ها را برطرف کنند. مهندسان از این قدرت استفاده می کنند تا طراحی شکل و شمایل و عملکرد قطعات را بهبود دهند و آن ها را در اولین مرحله چرخه طراحی عملکردی کنند.