Our Services

الکترونیک و مخابراتالکترونیک و مخابرات

یک تلفن همراه کامل پرینت شده، آیا آینده پرینتر سه بعدی خواهد بود؟

تکنولوژی پرینت سه بعدی امروز می تواند اشیاء پیچیده را از مواد اولیه های متفاوت پرینت کند. نقطه عطف اینجاست که لوازم الکترونیکی را ( مانند سنسور ها و سوئیچ ها) با هم ترکیب کند و یک شی الکترونیکی یکپارچه پرینت بگیرد. پس چون یک محصول در یک فرآیند به طور کامل پرینت می شود ساده تر است از زمانی که هر بورد به طور جداگانه مونتاژ و روی هم سوار شوند. پس توانستیم هزینه ها را کاهش دهیم.

 

info@ sm3m.com ۰۲۱-۲۲۲۵۹۹۰۸-۹


پرینتر سه بعدی می تواند یک محصول الکترونیکی را تولید کند!

امروزه پرینتر سه بعدی می تواند اشیاء پلاستیکی، اسباب بازی ها، ابزارآلات موسیقی و حتی کفش ها را تولید کند. حتی بعضی ها میتوانند از فلز برای خودروساز ها و جواهر سازی ها پرینت بگیرند. اما جالب تر از همه این ها پرینتر سه بعدی است که بتواند محصولات الکترونیکی پرینت بگیرد، مانند سمعک.

پرینتر سه بعدی و الکترونیک و مخابرات

در حال حاضر پرینتر های سه بعدی وجود دارند که مواند شی های پیچیده ی الکترونیکی را مثل یک تلفن همراه کامل پرینت کند. یا چیزی مثل یک هواپیمای بدون سرنشین. البته شاید لازم باشد برخی موتور ها به صورت دستی نصب شوند. یا میتوان امید داشت که در آینده سمعک هایی تولید شوند که برای قسمت خاصی از گوش یک شخص باشد. انتظار می رود بسیاری از کارخانه ها از پرینتر های سه بعدی برای تولید یکجا و خاص منظوره ابزار های پوشیدنی استفاده کنند.