Our Services


پرینتر سه بعدی در بسته بندیبسته بندی و وکیوم

پرینتر سه بعدی در تبلیغات شما را به جلو پرتاب می کند

با داشتن نمونه های اولیه دقیق و با کوجکترین جزئیات در همان مرحله اول چرخه تولید، تبلیغات شما به خصوص در قسمت بسته بندی و وکیوم به جلو پرتاب می شود. 

 

info@ sm3m.com ۰۲۱-۲۲۲۵۹۹۰۸-۹


فرض کنید شما می خواهید بطری خلاقانه و جدیدی تولید کنید. پرینتر سه بعدی در همان مرحله اول از چرخه طراحی شما قرار می گیرد یعنی درست در همان مرحله طراحی. پس از طراحی بطری خود آن را پرینت می گیرید و واقعیت ها و اشکال آن را از نزدیک ملاحظه می کنید. از زوایای مختلف به آن می نگرید و آن را برای بازخورد گرفتن به دیگران نشان می دهید.

مزایای پرینت سه بعدی در بسته بندی و وکیوم

اولین چیزی که مورد نیاز است یک فایل CAD است از بدنه بطری یا بسته ای که می خواهیم بسازیم. اگر هم نبود با اسکنر سه بعدی می توانیم از یک بطری یا بسته اسکن بگیریم و آن را در کامپیوتر تغییر دهیم. از فایل های متن باز موجود در اینترنت هم می توان استفاده کرد.

پرینتر سه بعدی در بسته بندی و وکیوم

بعد از پرینت بطری، آن را با برچسب های تمام رنگی م یچسبانیم که محتوای آن را به خوبی نشان دهد. این دو مرحله ممکن است هفته ای طول بشکد اما تمام سختی آن رسیدن به طرح مورد نظر است.

این روش در هزینه ها بسیار صرفه جویی می کند زیرا در حال حاضر ابزاری برای تولید بطری ها در کارخانه ها موجود نیست هم چنین زمان! زمان هم بسیار ارزشمند است. 

اهمیت بسته بندی

بسته بندی خوب یکی از مهمترین عامل ها در فروش محصولات است، تا جایی که ممکن است محصولی با کیفیت با بسته بندی ضعیف به حد نصاب فروش هم نرسد. به این ترتیب اهمیت پرینت سه بعدی در شرکت هایی که می خواهند برند سازی کنند احساس می شود و بسته بندی های خلاقانه و جالب را برای مشتری آسان می کند زیرا نمون های پرینت شده به سرعت می توانند به محصول نهایی تبدیل شوند، تنظیم شوند و یا تغییراتی در آن ها صورت گیرد. این مراحل طی چند روز انجام می شود، سرعت تولید بالا می رودو زمان و هزینه برای شرکت یا کارخانه ذخیره می شود.

پرینتر سه بعدی در بسته بندی

بطری پرینت شده با پرینتر سه بعدی پدیدا - دیگر نمونه های پرینت شده

تکنولوژی FDM مناسب برای نمونه سازی بسته بندی و وکیوم

نمونه های پرینت شده با FDM بعد از پرینت می توانند سمباده زده شوند و رنگ شوند. پس از این نظر که می توان آنها را بسیار شبیه محصول نهایی کرد مناسب هستند. همچنین با ترموپلاستیک های در دسترس و نسبتا ارزان می توان خاطره خوبی از کار با آن ها داشت. بیشتر بخوانید :