اخبار پرینتر سه بعدی

در اولین همایش بین المللی تدکس که در روزهای 28 و 29 فروردین 1394 در مرکز بین المللی همایش های کیش برگزار می شود، شرکت ماشین های هوشمند هزاره سوم به عنوان یکی از حامیان این همایش ، با پرینتر سه بعدی مدل پدیدا به عنوان اولین چاپگر سه بعدی تولید شده در ایران و با تمرکز بر کاربرد چاپگر سه بعدی در علم پزشکی، حضور پیدا می کند.

«تدکس کیش» اولین دوره تدکس است که به صورت بین‌المللی در ایران با حضور سخنرانان ایرانی و خارجی برگزار می‌شود. انتخاب جزیره زیبای کیش به عنوان میزبان این همایش بین‌المللی به دلیل موقعیت ویژه‌ای است که برای برقراری ارتباط و تبادل ایده‌ها٬ دانش و فرهنگ میان ایرانیان و سایر ملت‌های جهان دارد و با توجه به جذابیت‌های توریستی و زیرساخت‌های تجاری و اقامتی در این جزیره مزیتی دوچندان می‌یابد.این همایش با هدف تقویت انگیزه، خودباوری، اعتماد به نفس و الهام‌بخشی به جامعه جوان ایرانی و کارآفرینان٬ ایجاد بستری برای آفرینش و پرورش ایده‌های نو و بکر و افزایش ارتباط میان نوآوران ایران و سایر نقاط جهان با مضمون «آستانه تحول» برگزار می‌شود.

«تدکس کیش» یک رویداد کاملا غیرانتفاعی است که تمام مراحل آن توسط داوطلبانی که از داخل و خارج از ایران گرد هم آمده‌اند انجام می‌شود؛ افرادی که ارزش ایده‌ها و تجارب بزرگ را خوب می‌شناسند و خواهان تغییر و بهتر شدن دنیا هستند و برای آن تلاش می‌کنند.

هدف اصلی بنیاد غیرانتفاعی TED بنای محیطی مناسب برای عرضه ایده‌های گوناگون است که سی سال پیش با یک كنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا آغاز شد. در سال‌های اخیر سخنرانی‌های TED به 104 زبان ترجمه شده و بیش از 2 میلیارد بازدیدکننده اینترنتی داشته‌است. تدکس‌ها (TEDx) رویدادهایی هستند که با مجوز بنیاد TED و با هدف ایجاد فضایی مشابه با كنفرانس اصلی تد در سراسر دنیا برگزار می‌شوند تا ایده‌های بیشتری، فرصت انتشار داشته‌باشند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از این همایش کلیک کنید.