بارها اتفاق افتاده است که میخواهید عمل جراحی پلاستیک و یا حتی ترمیمی انجام دهید اما نگران تغییرات بعد از عمل جراحی در چهره خود هستید. بسیاری از افراد بعد از انجام این گونه عمل ها از چهره خود راضی نیستند. 

 امروزه تکنولوزی پرینت سه بعدی این امکان را فراهم آورده که افراد خیلی بهتر از نمونه ویرایش شده توسط فتوشاپ این تغییرات را احساس کنند و دیدن نتایج به صورت چاپ سه بعدی تجربه ای متفاوت را ارائه می دهد. 

 اخبار پرینتر سه بعدی

کری استرن جراح پلاستیک در نیویورک، مدل های مختلفی از بینی های جراحی شده را با استفاده از چاپ سه بعدی قبل از عمل جراحی در اختیار افراد قرار می دهد. این خدمات برای مشاوره قبل از جراحی شگفت انگیز بوده و استرن با این کار به افراد اجازه می دهد تصویر بعد از جراحی خود را دیده و تصمیم بگیرند که کدام جراحی مناسب با سلیقه آنهاست. استرن مدلهای مختلفی را برای انواع عمل های جراحی تولید کرد که از جمله جراحی بینی، تغییر سایز و برنزه کردن پوست را می توان نام برد که هزینه تولید این مدل ها بسته به اندازه و پیچیدگی آن متفاوت می باشد.

اخبار پرینتر سه بعدی

از دیگر مزیت های این کار، افزایش مشتریان نسبت به قبل می باشد چون استفاده از پرینت سه بعدی باعث دقیق تر شدن نتایج عمل جراحی و رضایتمندی هرچه بیشتر افراد و همچنین مشاهده کردن نتایج قبلی این نوع جراحی ها توسط پزشک مورد نظر می شود. به همین منظور استفاده از پرینتر سه بعدی برای تمامی پزشکان و متخصصان جراحی پلاستیک توصیه می شود