حضور شرکت ماشین های هوشمند هزاره سوم در چهارمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران.

5ام تا 8ام اردیبهشت ماه سال 95 در طبقه همکف سالن خلیج فارس(44) نمایشگاه بین المللی غرفه شماره 13از ساعت 10 الی 18 

 شرکت ماشین های هوشمند هزاره سوم به عنوان یک شرکت دانش بنیان با محصولات پدیدا که شامل انواع پرینترهای سه بعدی FDM و DLP و ... حضور خواهد داشت.

 با توجه به رهنمودهای مکرر مقام معظم رهبری در مورد حمایت از تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی، معاونت علمی و فناوری طی سال های گذشته همواره از فناوران کشور برای ساخت داخل تجهیزات وارداتی حمایت کرده‌است که در نتیجة آن، تعداد قابل توجهی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی پیشرفته در کشور تولید شده‌است. از این رو به منظور کاهش وابستگی آزمایشگاه‌های داخلی به تجهیزات و مواد وارداتی و همچنین استفاده از توانمندی‌های داخلی و حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان در زمینه ساخت تجهیزات و تولید مواد آزمایشگاهی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکنون سه دوره «نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» را در سال های 1392 و 1393 و94 برگزار نموده است.

 

 

بدیهی است بسیاری از این آثار در « نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» با رفع موانع و مشکلات موجود در برگزاری نمایشگاه، با قوت بیشتری تداوم پیدا خواهد کرد و نتایج ارزشمندتری به دنبال خواهد داشت؛ بنابراین می‌باید ظرفیت‌های علمی، فنی و اقتصادی جدید برای افزایش توانمندی کشور در ساخت تجهیزات، شناسایی شوند و اقدامات حمایتی و سیاست‌های تشویقی مورد توجه قرار گیرند.

 نمایشگاه تجهیزات ساخت ایران

امید است با تاییدات الهی و تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، گامی دیگر در جهت تقویت اقتصاد دانش‌بنیان و ارتقاء جایگاه علمی و فناوری کشور در سطح منطقه و جهان برداشته شود.