همایش پرینتر سه بعدی

همایش ها

درباره تکنولوژی های پرینت سه بعدی بیاموزید!

اگر می خواهید با پرینتر سه بعدی آشنا شوید یا موفقیت خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید، بهترین راه حضور در شرکت تولید کننده پرینتر سه بعدی با مهندسان و کارشناسان پرینتر سه بعدی است. شما فراخواهید گرفت که چگونه با پرینتر سه بعدی تولید فزاینده انجام بدهید.

 

 

 

info@ sm3m.com

۰۲۱-۲۲۲۵۹۹۰۸-۹


کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت

با توجه  به لزوم گسترش روابط اقتصادی در حوزه بین الملل، دبیر خانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی اقدام به برگزاری کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی و فناوری درحوزه سلامت نموده است که از یکم الی دوم اسفند ماه 1394 در سالن همایش های بین اللملی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

نمایشگاه دستاورد های پژوهشی

به مناسبت هفته پژوهش، شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از 23 آذر آغاز شده و سه روز ادامه دارد. ماشین های هوشمند نیز به عنوان یک شرکت دانش بنیان در این نمایشگاه حضور دارد.

کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران

سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران میزبان بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران در تاریخ 4 الی 6 آذر ماه 1394 خواهد بود که با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی در زمینه های مختلف مهندسی زیست پزشکی است.

رویداد پرینتر سه بعدی

کنفرانس Inside 3d printing بزرگترین رویداد حرفه ای پرینت سه بعدی در جهان است. تور جهانی که نشان می دهد چگونه پرینت سه بعدی صنایع مختلفی از قبیل تولید، پزشکی، معماری، هوا فضا و ... را متحول کرده است.

همایش پرینتر سه بعدی

همایش بین المللی تدکس برای اولین بار در روزهای 28 و 29 فروردین 94 در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار می شود.

اخبار پرینتر سه بعدی

 نشست معاونان پژوهشی و فناوری واحدهای دانشگاه آزاد در روزهای هفتم و هشتم مهرماه 1394  در شهر تبریز برگزار شد. ماشین های هوشمند هزاره سوم و پرینتر سه بعدی پدیدا نیز در این نشست حضور پیدا کرد.

 
همایش پرینتر سه بعدی

همایش علمی چاپگرهای سه بعدی با حضور پرینتر سه بعدی، برگزیده بیست و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی، روز 11 اسفند ساعت 15:30 در دانشکده مهندسی- پزشکی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

در راستای ماموریت انجمن بین‌المللی مدیران ایرانی و در جهت حمایت از کارآفرینان و نخبگان کشور، «جشنواره‌ی کارآفرینی پل» برگزار می گردد. این جشنواره سعی دارد با ارزش نهادن به خلاقیت و نوآوری، صاحبان ایده و کسب‌وکارهای نو را شناسایی کرده و پلی باشد برای معرفی آن‌ها به اکوسیستم کارآفرینی فعال دنیا.