نشست معاونان پژوهشی و فناوری واحدهای دانشگاه آزاد در روزهای هفتم و هشتم مهرماه 1394  در شهر تبریز برگزار شد. ماشین های هوشمند هزاره سوم و پرینتر سه بعدی پدیدا نیز در این نشست حضور پیدا کرد.

 

اخبار پرینتر سه بعدی

ابراهیم واشقانی فراهانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: نشست معاونان پژوهشی و فناوری واحدهای دانشگاه آزاد در سراسر کشور در روزهای هفتم و هشتم مهرماه در واحد تبریز این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: در این نشست همکاران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز حضور می‌یابند تا مسائل مربوط به شرکت‌های دانش‌بنیان و طرح‌های پژوهشی بررسی شود.

واشقانی‌فراهانی ادامه داد: روند بهره‌گیری از طرح ساها مربوط به آزمایشگاه‌های همکار دانشگاه آزاد نیز در این نشست تشریح می‌شود، از طریق طرح ساها تمام اطلاعات مربوط به امکانات آزمایشگاهی در یک سامانه قرار می‌گیرد تا از امکانات دانشگاه به طور بهینه استفاده شده و از خریدهای تکراری پرهیز شود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: در حال هماهنگی با بانک ملی هم هستیم تا نحوه پرداخت‌ها مشخص شده و بهره‌گیران ساها بتوانند از خدمات مناسب برخوردار شوند.

ماشین های هوشمند هزاره سوم  و پرینتر سه بعدی پدیدا در این نشست حضور خواهد داشت.

منبع: سایت دانشگاه آزاد اسلامی

 

اخبار مرتبط: