نمایشگاه ibridge

نمایشگاه ها

گزارش نمایشگاه های داخلی و بین المللی پرینت سه بعدی

با توجه به روند رو به رشد تکنولوژی چاپگرهای سه بعدی در جهان، همه ساله در سر تاسر دنیا نمایشگاه هایی برای عرضه و اطلاع مصرف کنندگان از آخزین و بروز ترین فناوری ها و خدمات چاپ سه بعدی برگزار می شود. در اینجا به اختصار نمایشگاه های برگزار شده و تاریخ برگزاری رویدادها و نمایشگاه های مرتبط با این تکنولوژی را به اطلاع علاقه مندان به اخبار چاپگرهای سه بعدی می رسانیم.

 

info@ sm3m.com

۰۲۱-۲۲۲۵۹۹۰۸-۹


نمایشگاه پرینتر سه بعدی

حضور پرینتر سه بعدی پدیدا به عنوان نماینده ایران در بخش پرینت سه بعدی

سی و پنجمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جی تکس با حضور کشورهای مختلف جهان از قاره های آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا، 26 تا 30 مهر ماه سال جاری در شهر دوبی برگزار شد. 

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

چاپ صنعتی سه بعدی، مدت طولانی است که بخشی از صنعت دندانپزشکی را وابسته به خود کرده است. و در مواردی مانند قالب، ترمیم و درمان فک مورد استفاده دندانپزشکان قرار می گیرد.

 

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

نمایشگاه بزرگ نمونه سازی سریع در روزهای سوم تا پنجم مارس 2015 در شهر ولدهون هلند برگزار شد. در این نمایشگاه به تکنولوژی نمونه سازی سریع که یکی از برترین دستاورهای چاپ سه بعدی است پرداخته شد.

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

نمایشگاه چاپ سه بعدی که در روزهای 11-12 سپتامبر 2015 کالیفرنیا در مساحتی بالغ بر 55 هزار فوت مربع و در مرکز این شهر با هدف بررسی مقدمه چاپ سه بعدی، کابردهای نوآورانه و طراحی چاپ سه بعدی برگزار می شود. در این نمایشگاه کنفرانس های مختلفی نیز برای معرفی و راهکارهای پیشرفت این تکنولوژی برگزار می شود.

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

کنفرانس و نمایشگاه  inside 3d printer امروزه به یکی از بزرگترین رویدادهای چاپ سه بعدی تبدیل شده است. این رویداد در روزهای 24 تا 26 ژانویه به مدت سه روز توسط کارشناسان صنعت inside برگزار شده

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

پنج شنبه 14 اسفندماه 1393 نمایشگاهی از دستاوردها و فناوری های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در اهواز برگزار شد. ماشین های هوشمند هزاره سوم اولین تولید کننده پرینتر سه بعدی در ایران، از چاپگر سه بعدی پدیدا در حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی کرد.

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

این نمایشگاه یکی از بزرگترین و هیجان انگیز ترین نمایشگاه های جنوب شرق است که همه ساله برگزار می شود و قطعات سفارشی، خدمات و طراحی در آن عرضه می شود. 

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

این نمایشگاه که در روزهای 29 -31 ژانویه در بورنبک شهری در لس آنجلس در جنوب کالیفرنیا، ایالات متحده، برگزار می شود و در آن شرکت کنندگانی از سراسر جهان جدیدترین پرینتر سه بعدی خود را برای رقابت با دیگر سازندگان و شرکت ها به میگذارند.

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

در 14 ژانویه یکی از بزرگترین و شگفت انگیزترین نمایشگاه های جهان برگزار شد که در آن نوآوران سرتاسر جهان محصولات و خدمات جدید خود را برای حل مشکلات جهان و بهبود سطح زندگی ارائه دادند.