نمایشگاه پرینتر سه بعدی

در 14 ژانویه یکی از بزرگترین و شگفت انگیزترین نمایشگاه های جهان برگزار شد که در آن نوآوران سرتاسر جهان محصولات و خدمات جدید خود را برای حل مشکلات جهان و بهبود سطح زندگی ارائه دادند.

این نمایشگاه در زمینی به مساحت 2.2 میلیون فوت مربع برگذار شد و بیش از 3600 غرفه در آن دایر بود که میتوان آن را رکورد بزرگی در تاریخ نمایشگاه ها برشمرد. نوآوران از سراسر جهان آخرین فناوری های خود را شامل: لوازم الکترونیک خودرو، لوازم بهداشتی، وسایل نقلیه بدون سرنشین، تجهیزات و لوازم جانبی، پرینترهای سه بعدی و انواع بازی را در معرض دید عموم به نمایش گذاشتند. در این نمایشگاه بیش از 170.000 شرکت متخصص صنعتی که 45.000 شرکت از آن از شرکتهای خارج از ایالت متحده بودند. در سومین روز از این نمایشگاه پرینترهای سه بعدی و آخرین خدمات آن به نمایش گذاشته شد که شرکت کنندگان محصولات خود را که مهم ترین آنها آشکارسازهای فتودیودی بود که برای تصویربرداری های سه بعدی در روش های تشخیص پزشکی و آزمون های غیر مخرب در کاربردهای صنعتی استفاده شده را به نمایش گذاشتند.

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

در روز پایانی نمایشگاه تعداد پیشرفت های فن آوری و راه اندازی محصول غیرقابل باور بود. از اتومبیل بی سرنشین گرفته تا پرینترهای سه بعدی برای صرفه جویی در وقت و هزینه های تولید و نوآوری در صنعت و پرورش تکنولوژی در جامعه در این نمایشگاه رونمایی شد. پیشرفت های این نمایشگاه دور از انتظار بوده و به طور قطع تمامی شرکت کنندگان با این نوآوری ها به دنبال راه حلی برای طیف وسیعی از مشکلات و مسائل جهانی اعم از کشاورزی، محیط زیست، حمل و نقل، دفاعی، پزشکی و بهداشت ارائه می کنند.

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

 

گری شاپیرو مدیر این نمایشگاه ها در این خصوص گفت: این مراکز همگرایی میان محتوا، خدمات و محصولات است. وجود این سه با هم در این نمایشگاه باعث ایجاد فن آوری های شگفت انگیز جدید برای بهبود زندگی مردم در سرتاسر جهان می شود. در این مراکز جمعی از رهبران فکری جوامع مختلف دور هم جمع شده و برای بهبود صنعت جهان با هم همکاری می کنند.