نمایشگاه پرینتر سه بعدی

پنج شنبه 14 اسفندماه 1393 نمایشگاهی از دستاوردها و فناوری های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در اهواز برگزار شد. ماشین های هوشمند هزاره سوم اولین تولید کننده پرینتر سه بعدی در ایران، از چاپگر سه بعدی پدیدا در حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی کرد.

در ادامه دکتر حمید میرزاده همراه جمعی از معاونان در حاشیه دوازدهمین گردهمایی به همراه جمعی از معاونان خود از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردها و تولیدات علمی و فناوری این استان قرار گرفت.

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

مسئولان این نمایشگاه که در حاشیه گردهمایی دوازدهم شکل گرفته بود، توضیحات لازم از دستاوردها و توانمندی های واحدهای مسئول خود را در حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارائه کردند. میرزاده با قدردانی از زحمات صورت گرفته در این نمایشگاه، از واحدهای مختلف استان دعوت کرد تا در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه که اواخر اردیبهشت 94 در علوم تحقیقات تهران برگزار می شود، شرکت کرده و توانمندی های خود را به نمایش بگذارند. 

نمایشگاه پرینتر سه بعدی

بر اساس این گزارش، واحدهای اهواز ، مسجد سلیمان ، امیدیه ، رامهرمز ، دزفول، ماهشهر و شوشتر توانمندی هایی نظیر دستگاه ماشین تراش ، دستگاه تست استحکام کک ، دستگاه سری و موازی اتصال پمپ ها ، دستگاه تست کشش، دستگاه قالب گیری فشاری، مجموعه ماشین های الکتریکی دستگاه کروماتو گرافی با کارایی بالا ، دستگاه استکترومتری جذب اتمی ، دستگاه برش مستقیم، چاپگر دیجیتال و آشکارساز سنسورهای الکتروشیمی را در این نمایشگاه در معرض دید قرار دادند.

نمایشگاه پرینتر سه بعدی