نمایشگاه پرینتر سه بعدی

نمایشگاه چاپ سه بعدی که در روزهای 11-12 سپتامبر 2015 کالیفرنیا در مساحتی بالغ بر 55 هزار فوت مربع و در مرکز این شهر با هدف بررسی مقدمه چاپ سه بعدی، کابردهای نوآورانه و طراحی چاپ سه بعدی برگزار می شود. در این نمایشگاه کنفرانس های مختلفی نیز برای معرفی و راهکارهای پیشرفت این تکنولوژی برگزار می شود.

در این راستا، روز اول نمایشگاه از ساعت 10-17 به بخش کسب و کار این تکنولوژی اختصاص یافته و انواع متخصصان این مبحث به بحث و گفتگو درباره توسعه این فناوری و اینکه چگونه می توان با سرمایه گذاری در این بخش به پیشرفت هر چه بیشتر آن کمک کرد، پرداخته می شود

روز دوم این نمایشگاه از ساعت 14-10 به برنامه های کاربردی برای طراحی چاپ یا پرینت سه بعدی اختصاص داشته و شامل معرفی متخصصان این صنعت و ارائه آخرین دستاوردهای آن است.

بسیاری از افراد حاضر در این کنفرانس، افراد حضور یافته در کنفرانس لندن هستند که به بحث درباره تحولات این صنعت از قبیل تأثیر چاپ سه بعدی در فرآیندهای طراحی می پردازند.

 

در نهایت در ساعات پایانی نمایشگاه از ساعت 14 تا 17 در سالن همایش ها، طی ارائه مقاله ای مقدمه ای از چاپ سه بعدی عنوان شده و چگونه و در چه زمانی باید از چاپ سه بعدی استفاده کرد را برای تازه واردان این صنعت آموزش می دهند.