پرینت سه بعدی

خدمات سه بعدی

پیشرو در ارائه خدمات پرینت سه بعدی، طراحی واسکن سه بعدی

اگر می خواهید محصولتان را از پایه طراحی کنید، یا طراحی ها آن را انجام داده اید حال می خواهید نمونه واقعی آن را ببینید و به اشتراک بگذارید، کارشناسان خدمات ماشین های هوشمند بهترین کیفیت پرینت را به شما رائه می دهند تا از خروجی خود بهترین نتیجه را دریافت کنید.

 

info@sm3m.com

۰۲۱-۲۲۲۵۹۹۰۸-۹


طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی
اگر می خواهید محصول خود را ازپایه طراحی کنید یا به فکر باز طراحی آن هستید، ماشین های هوشمند طرح های نوینی برایتان در نظر دارد که بلافاصله بعد از طراحی می توانید طرح را در دست بگیرید، روی میز کار مدیران و مشتریان خود بگذارید و نظر خواهی کنید. طراحان ماشین های هوشمند به ابزارهای طراحی مسلط هستند و آزمون خود را در طراحی های مختلف پس داده اند. البته که خود می توانید این مهارت ها را ببینید.

پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی
مجموعه ماشین های هوشمند هزاره سوم آماده است تا ایده ها و طرح های شما را در قالب فایل های دیجیتالی دریافت کند و نمونه فیزیکی آن را برایتان پرینت سه بعدی کند و به درب منزل یا محل کارتان بفرستد. پرینتر سه بعدی پدیدا این کار را به خوبی و با دفت 100 میکرون انجام می دهد تا ظریف ترین طرح های شما پدیدا شود. نمونه های خروجی پدیدا از جنس ABS و با 24 رنگ مختلف ساخته می شود. شما می توانید فایل سه بعدی خود را ایمیل کنید تا کارشناسان ما بعد از برآورد و تخمین قیمت با شما تماس بگیرند.

اسکن سه بعدی

اسکن سه بعدی
در محیط اطرافمان اجسامی هستند که خیلی دوست داریم آنها را در کامپیوترمان ببینیم با همه ظرافت هایشان. ماشین های هوشمند از اجسام حقیقی شما فایل دیجیتالی تهیه می کند تا شما بتوانید نمونه سازی کنید، آن را ویرایش کنید و مجدد با شکل و شمایل جدید آن را پرینت کنید.