مدل سازی سریع

محصولات خود را بهتر و سریع تر بسازیدنمونه سازی سریع

مدل سازی سریع به کارخانه ها و اشخاص کمک می کند تا خیلی سریع تر از قبل ایده های خود را به محصولات موفق تبدیل کنند.با پرینتر سه بعدی، بعد از طراحی نمونه خود در نرم افزارهای سه بعدی ساز، محصول خود را با اندازه واقعی در دست بگیرید، به امتحان آن بپردازید و  از آن بازخورد بگیرید.

تماس با ما مشاهده نمونه های صنعتی تولید شده توسط پدیدا

 

 

 

انعطاف پذیری برای طراحی های مکرر

مهم نیست که چه طراحی می کنید، هر چه باشد یقینا محصول بی عیبی برای بار اول در نخواهد آمد. امتحان کردن محصول، ارزیابی و رفع نواقص آن بهترین راه برای آنست که ببینید کدام طراحی جواب می دهد و کدام خیر. مدل سازی سریع با پرینتر سه بعدی قابلیت انعطاف پذیری زیادی به شما می دهد تا چرخه آزمون و خطا را با هزینه کمتر طی کنید.

 

کاهش دوباره کاری ها

در حالت معمول، هرچه دیرتر عیبی در محصول پیدا شود، هزینه بیشتری برای رفع آن لازم است. پیدا کردن نقصان محصول و رفع آن همان موقع در قدم اول طراحی، برای جلوگیری از دوباره کاری و اتلاف هزینه و منابع ضروری است. مدل سازی سریع با پرینتر سه بعدی، به طراحان صنعتی و مهندسان این امکان را می دهد تا در زمان کوتاه تری، تجدید نظر بیشتری برای رسیدن به مطلوب داشته باشند حتی وقتی شما زمان کمی بین تست تمام و کمال محصول خود تا فروش دارید.

 

به اشتراک گذاشتن ایده ها

نمونه های فیزیکی، به همکاران، مشتری ها و فروشنده ها ایده را بهتر منتقل می کند تا نمونه های دیجیتالی. مدل سازی سریع، بازخورد شفاف و لازم را برای تولید یک محصول خوب فراهم می آورد و به طراحان اجازه می دهد تا سریعا نظرات را به خروجی تبدیل کنند.

 

آزمون محصول در دنیای واقعی

قبل از سرمایه گذاری برای تولید انبوه، بدانید که محصول شما دقیقا چه شکلی است و چه طور کار میکند. با امکان اضافه شدن مواد مصرفی بیشتری به پرینتر های سه بعدی ماشین های هوشمند هزاره سوم در آینده نزدیک حتی محصول خود را می توانید به همان جنس بسازید، رنگ بندی خود را روی آن پیاده کنید و آن را ببینید. اضافه بر این، اگر تولید نهایی محصول شما احتیاج به قالب یا الگویی داشته باشد شما می توانید در کمترین زمان آن را خودتان بسازید.

 

 مطالب مرتبط:

پرینتر سه بعدی چیست؟
پرینتر سه بعدی چیست؟ مدل سازی پزشکی

 

محصولات:

پرینتر سه بعدی

پدیدا پرینتر سه بعدی ایرانی و برگزیده جشنواره بین المللی خوارزمی

پرینتر سه بعدی

اسکنر سه بعدی

با اسکنر دستی sense به راحتی اجسام خود را به فایل سه بعدی تبدیل کنید

اسکنر سه بعدی

لوازم جانبی

کاردک، هد کمکی، آچار هد از جمله لوازم جانبی پرینتر سه بعدی آماده فروش

لوازم جانبی

مواد مصرفی

تولید مواد مصرفی پرینتر سه بعدی از جنس ABS , PLA

مواد مصرفی پرینتر سه بعدی